fbpx

Kariéra v Centire

Chcete sa stať súčasťou rokmi zohratého tímu poradcov, manažérov a inovátorov?
Ste na správnom mieste!

Centire je poradenská firma s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v rámci podnikateľského či grantového poradenstva, dátovej analytiky a digitálnych inovácií. Vládne u nás priateľská atmosféra, otvorená komunikácia a neformálne vzťahy. Vážime si našich ľudí a záleží nám na ich osobnom aj kariérnom rozvoji.

Koho hľadáme?

V našom tíme sa môžete aj vy stať profíkmi v oblasti regionálneho rozvoja, grantového poradenstva či analýz dát. Ak vám je bližšie prostredie businessu alebo ste duchom inovátori, určite vás zaujmú naše projekty pre podniky všetkých typov a veľkostí. Blízke sú nám aj spoločenské inovácie, ktoré pomáhajú meniť našu spoločnosť. Svoje miesto si u nás nájdu aj stážisti či čerství absolventi.

Voľné pracovné pozície

Aktuálne máme otvorené nasledujúce pozície. Pošlite nám svoj životopis na: kariera@centire.com Zásady ochrany osobných údajov

Prečo práve my?

<strong>Sme stabilným hráčom na trhu</strong>

Sme stabilným hráčom na trhu

Máme za sebou množstvo zaujímavých projektov, vďaka ktorým sme sa stali pevnou súčasťou poradenskej komunity. Mnohé ďalšie na nás čakajú. Ich súčasťou sa môžete stať aj vy.

<strong>Sebarozvoj je našou prioritou</strong>

Sebarozvoj je našou prioritou

Ak nájdete kurz či konferenciu, ktorá vás v práci posunie o krok ďalej, radi vám ju zaplatíme. Navyše sa môžete zúčastniť dobrovoľných hodín angličtiny.

<strong>Kariérny rast je pre nás dôležitý</strong>

Kariérny rast je pre nás dôležitý

Venujeme sa rôznym druhom poradenstva. Preto ak si budete chcieť rozšíriť svoje obzory o iný druh consultingu, radi vám to umožníme.

<strong>Pracujeme flexibilne</strong>

Pracujeme flexibilne

Nikto z nás nesleduje čas strávený v práci. Dôležité sú pre nás spoločné ciele a výsledky. Pracovať môžete aj z domu, radi vás však uvidíme aj v našich kanceláriách v bratislavskom Ružinove.

<strong>Vládne u nás rodinná atmosféra</strong>

Vládne u nás rodinná atmosféra

Sme malá firma, preto je pre nás dôležitá otvorená komunikácia. Zakladáme si aj na rovnováhe medzi našim súkromným a pracovným životom.

<strong>Sme skvelý tím</strong>

Sme skvelý tím

Nájdete u nás príjemných a vtipných kolegov, ktorí vám budú ochotní pomôcť v každej situácii.