fbpx

Centire pre školy

Vďaka zapojeniu sa do národného projektu Duálne vzdelávanie si Centire vybudovalo vzťahy so základnými školami na celom Slovensku. Spolu s našim tímom sme navštívili vyše 850 základných škôl. Na základných školách sme žiakom končiacich ročníkov predstavili fungovanie duálneho vzdelávania, jeho výhody a možnosti štúdia. Okrem toho sme organizovali aj prezenčné a online exkurzie u zamestnávateľov.

Aktivity pre základné školy

Všetky tieto aktivity nás podnietili spolupracovať so základnými školami dlhodobo aj naďalej. Pokračujeme v organizácií online exkurzií so zamestnávateľmi. Pedagógom navyše prinášame zaujímavé témy pre ich vlastný rozvoj. Reagujeme tak na ich deklarované potreby a prinášame workshopy a webináre, ktoré ich posúvajú v ich pedagogickej a výchovno-poradenskej činnosti.

Máme za sebou sériu úspešných webinárov a online workshopov, na ktorých sa doteraz zúčastnilo už vyše 200 pedagógov. Tento úspech nás motivuje organizovať vzdelávacie online workshopy a webináre, a to ešte intenzívnejšie. Centire aktuálne spolupracuje s týmito odborníčkami:

  • Katarína Henčová
  • Nina Oravcová
  • Zuzana Hollá

Témy našich online aktivít pre pedagógov vychádzajú z návrhov samotných pedagógov. Po každom webinári majú možnosť nielen zhodnotiť kvalitu a prínos prezentovaných informácií, ale aj navrhnúť témy, ktoré by im pomohli v ich profesii.

Na tejto podstránke predstavíme harmonogram plánovaných webinárov a online workshopov a možnosť prihlásenia. Všetky naše aktivity sú pre základné školy poskytované zadarmo.

Pripravované podujatia:

Od nápadu k projektu
http://www.grantexpert.sk/od-napadu-k-projektu/

Novinky