fbpx

Záznam zo školenia – Aplikácia Zoom od A-Z

Ďakujeme vám za účasť na našom školení, v ktorom sme sa vám snažili ukázať všetky možnosti ktoré aplikácia Zoom ponúka. Záznam zo školenia nájdete v nasledovnom videu:

Vo videu nájdete stručné výhody a nevýhody konkurenčných a často používaných online nástrojov, detailný postup založenia účtu Zoom, výhody bezplatnej verzie aplikácie. V ďalšej časti podrobne vysvetľujeme nastavenie a možnosti videohovoru a funkcie webináru. Okrem toho spomíname aj možnosť reportingu a nastavovania registrácií.

Pôvodne plánované hodinové školenie kvôli množstvu otázok nakoniec trvalo takmer 2 hodiny. Z dôvodu množstva dopytov na detailnejšie vyvetlenie jednotlivých funkcionalít, sme sa rozhodli, že pre vás pripravíme aj druhé, detailnejšie školenie, ktoré sa už nebude týkať len teoretickej roviny.

Školenie – Riadenie porád a pracovných stretnutí v online prostredí

Na tomto školení budeme pracovať malých skupinách max 10 účastníkov a budeme navzájom komunikovať a precvičovať si, rôzne situácie ktoré môžu nastať v praxi. Čo sa na školení naučíte?

  • Ako viesť pracovné stretnutia v malých skupinách
  • Ako pracovať s interaktívnym obsahom, s fotkami, prezentáciami a videami
  • Ako na brainstorming a kreatívne postupy
  • Ako viesť administratívu z online prostredí, zápisy a delegovanie úloh
  • Ako riešiť krízové situácie a doviesť poradu do úspešného konca

Zaregistrovať sa môžete v nasledovnom LINKU.

Tešíme sa na Vás.

Juraj Kucera

Juraj Kučera

SME Business Consultant

Venujem sa obchodným stratégiám, zvyšovaniu konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníka. Rád pracujem s kreatívnymi nástrojmi, agilnými postupmi a dátami, vďaka ktorým sa snažím zvyšovať radosť z podnikania a zefektívňovať biznis modely firiem.

Prihláste sa na odber noviniek

Podobné články