Poradenské služby

Biznis consulting

Máte pocit, že vaša firma nevyužíva naplno svoj potenciál a radi by ste ju rozhýbali správnym smerom? Alebo stojíte pred otázkou, ako rozbehnúť váš nový biznis? S týmito výzvami si spolu hravo poradíme. Môžete sa pritom spoľahnúť na naše dlhoročné skúsenosti poradcu podnikateľa, ako aj na najmodernejšie postupy poradenstva v tejto oblasti.

Regionálny rozvoj

Odrádza vás byrokracia a komplikovanosť procesov od využitia eurofondov pre financovanie vašich projektov? Skúste to s nami. Poskytneme vám komplexné poradenstvo v oblasti regionálneho rozvoja. Pomôžeme vám so strategickým plánovaním, pripravíme  žiadosti o granty, implementujeme projekty a vypracujeme analýzy vašich projektov.

Spoločenské inovácie

Sme pripravení reagovať na potreby zmien v spoločnosti? Spoločenské inovácie predstavujú riešenia, ktoré umožňujú inovatívne pristupovať a riešiť kľúčové spoločenské problémy. Na Slovensku oblasti ako veda, výskum, školstvo, kultúra, zdravotníctvo či sociálne služby predstavujú veľké výzvy. Práve tam chceme ponúkať relevantné riešenia v oblasti strategickej, operatívnej či projektovej.